e-mail: zaza-style@ukr.net +38 067 308 21 47 БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 1000 ГРН!

Пошив одягу

Пошив одягу по Україні

Доброго дня! Запрошуємо вас до співпраці. Наша спеціалізація – оптовий пошив одягу на замовлення. Мінімальний обсяг замовлення 10 одиниць. Це досить такий вигідний нюанс для замовника,  так як не завжди знаєш наскільки буде популярна та чи інша модель.

Ми спеціалізуємося на пошитті трикртажних виробів. Спочатку ми починали, як цех по оптовому пошиття одягу. Після виникла ідея запустити інтернет-магазин ZAZA.

Ми гарантуємо високий рівень якості пошиття виробів, прийнятні ціни і можливість виконання замовлення в стислі терміни.

Пошиття Вашого замовлення здійснюється в місті Черкаси (врахуйте додаткові витрати на доставку давальницької сировини та відвантаження готових виробів). Ми можемо працювати по вашим лекалам і з вашими тканинами та фурнітурою (як виняток можемо порекомендувати наших постачальників для закупівлі сировини для пошиття), або розробити для вас нову модель, виготовити лекала, відшити зразок і запустити його у виробництво. Вартість робіт обговорюється індивідуально – все залежить від складності пошиття та терміновості виконання замовлення.

Наші основні переваги:
* Гарантована якість пошиття продукції;
* Можливість виконання змовлення в короткі сроки;
* Замовлення приймаємо по всій Україні;
* Мінімальна партія замовлення.

При виконанні замовлення ми враховуємо всі вимоги клієнта щодо технології пошиття. Продукція, яку ми відшиваємо завжди відповідає вимогам сучасного споживача. Процес пошиття одягу на нашому підприємстві піддається найсуворішому контролю на кожному етапі, вся робота виконується на сучасному обладнанні.

Зробивши у нас замовлення, Ви знайдете надійного постачальника, а так само придбаєте якісні і модні речі, які будуть приємні вашим покупцям.

КОНТАКТИ:

+38 067 308 21 47
e-mail: zaza-style@ukr.net
viber: +38 067 308 21 47
skype: lisita2007

З повагою, ZAZA!

Контакти

  • Телефон: +38 067 308 21 47
  • E-mail: zaza-style@ukr.net
  • Viber: +38 067 308 21 47
  • Skype: lisita2007

E-mail розсилка

Log In or Create an account

Cart